Dodany: 2010-07-06 07:47:13

Kosiarka do trawy a kosa spalinowa.Wykaszanie zbyt wysokiej trawy dla wielu osób jest jednym z warunków utrzymania w należytym stanie posiadanego ogrodu. W tym przypadku mogą sprawdzić się dwa urządzenia. Pierwszym jest kosa spalinowa.

 

Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, które łatwo daje się przenosić w inne miejsce po skończeniu pracy. Jest więc bardzo praktyczna i co ważniejsze pomaga w szybszy sposób wykosić zbyt wysoką trawę. Ułatwia to pracę jak również ją znaczącą przyspiesza, dzięki zastosowaniu niewielkich rozmiarów pojemnika na paliwo. W odróżnieniu na przykład od kosiarki rotacyjnej kosa spalinowa sprawdza się doskonale na niewielkich powierzchniach ogrodu. Jest idealna w miejscach, gdzie kosiarka nie będzie mogła sprawnie działać.

 

Takim miejscem jest np. zbyt wysoka trawa wokół drzew. Tylko odpowiedniej wielości kosa spalinowa będzie mogła sobie poradzić z tym problemem. Nie sprawdzi się ona jednak na dużej i w większości otwartej powierzchni ogrodu. Tutaj miejsca musi ustąpić wspomnianej kosiarce do trawy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kosiarka do trawy a kosa spalinowa.
Nick: